آموزش

یکی از مشکلات خیل عظیمی از کاربران ایرانی عدم امکان خرید از سایت های اینترنتی خارجی بصورت مستقل می باشد. به همین خاطر کارت های TravelEZ میتواند جایگزین بسیار مناسبی برای کلیه خریدهای اینترنتی و حتی حمل پول نقد در سفرهای خارجی شما باشد.

در ادامه به سوالاتی که ممکن است برایتان پیش آید پاسخ داده ایم:

 

مطالعه بیشتر...

شاید یکی از مشکلات خیل عظیمی از مسافران ایرانی عازم به خارج از کشور ( گردشگران ، دانشجویان ، مهاجران ، بازرگانان ) حمل پول نقد و نداشتن امکانی برای همراه بردن پول نقد بصورت کیف الکترونیکی باشد. از این رو تهیه ویزا کارت های فیزیکی الکترون بی نام میتواند راهگشای مشکل این طیف از افراد باشد.

 

با استفاده از ویزا کارت های فیزیکی الکترون بی نام شما میتوانید در هر حجمی ارز الکترونیک به همراه ببرید و با خیالی آسوده برای کلیه امور پرداختی خود در خارج از کشور از آن استفاده نمایید.

 

مطالعه بیشتر...

صدور ویزا کارت گلد

شاید یکی از مشکلات خیل عظیمی از مسافران ایرانی عازم به خارج از کشور ( گردشگران ، دانشجویان ، مهاجران ، بازرگانان ) حمل پول نقد و نداشتن امکانی برای همراه بردن پول نقد بصورت کیف الکترونیکی باشد. از این رو تهیه ویزا کارت های فیزیکی گلد میتواند راهگشای مشکل این طیف از افراد باشد. با استفاده از ویزا کارت های فیزیکی گلد شما میتوانید در هر حجمی ( حتی بیش از ۱۰۰ هزار دلار ) ارز الکترونیک به همراه ببرید و با خیالی آسوده برای کلیه امور پرداختی خود در خارج از کشور از آن استفاده نمایید.

مطالعه بیشتر...

logo-samandehi

اطلاعات تماس

ایمیل : info@pay-money.ir

نشانی : اصفهان خیابان جی بلوار سروستان مجتمع تجاری پردیس واحد 1

تلفن : 03132307954